Když se podaří naší činností zachránit jeden lidský život, tak tato práce za to stála.

Pošli poznatek

Pošlete nám Váš poznatek

Tento projekt občanského sdružení může pozitivně přispět ke změně bezpečnostní situace v Českém Brodě. Bez patřičných informací nemohou orgány činné v trestním řízení efektivně pracovat (policie, státní zastupitelstvo, soud). Proto apelujeme na všechny spoluobčany, aby nebyli lhostejní vůči svému okolí a aktivně se zapojili do řešení stávající situace. Je zapotřebí včas hlásit podezřelé události a oznamovat poznatky týkající se trestné činnosti. Pokusme se společně o obnovu občanské a sousedské solidarity a dalších základních principů přispívajících k všeobecné bezpečnosti a veřejnému pořádku.

Veškerá podezření z trestné činnosti oznamujte osobně, telefonicky či písemně na zdejším Obvodním oddělení policie ČR v Českém Brodě (příp. Městské policii Český Brod) nebo na lince 158.

Nechcete-li z nějakého důvodu kontaktovat policii přímo, napište nám poznatek na email: poznatek@ceskobrodak.cz nebo nás kontaktujte telefonicky.

JAKO DALŠÍ MOŽNOST NABÍZÍME TENTO ANONYMNÍ FORMULÁŘ:

V případě, že poskytnete anonymní sdělení, je Vaše totožnost plně chráněna a nelze ji dohledat. Při využití anonymního oznámení prosíme o velice podrobný popis celé věci, popř. o pozdější doplnění nově zjištěných skutečností.

Poznatky bude zpracovávat bezpečnostní tým Českobroďáka a dále tyto postupovat patřičným orgánům. Podpořte nás a my pomůžeme Vám. Děkujeme.

Generated with Mad4Joomla Mailforms Version 1.2
Předmět:
Poznatek:

www.facebook.com/ceskobrodak

Mail: info@ceskobrodak.cz

GSM: 774 200 158

GSM: 739 749 197