Každý z náš může zadržet pachatele trestného činu, řekneme všem jak.

Program bigbeatu pro Maxima PDF Tisk Email

Pořadatelé Bigbeatu pro Maxima odtajnili program benefiční akce

Malý Maxim má zdravotní potíže již od narození


8.6.2014 15:00

Kostelec n. Č. l. - Maximek se narodil s mnoha vývojovými vadami. Má zúžené dýchací cesty, genetický syndrom, poruchu polykání, ochablé svalstvo a spoustu dalších potíží. S nákladnou léčbou má ale pomoci dobročinný koncert. 

„Maxim je naše druhé dítě. S manželem máme ještě dcerku Amálku, která je naprosto zdravá. Byl to pro nás šok, když se Maximek narodil a začaly všechny ty problémy s dechem a se svaly. Říkala jsem si, že s ním budeme prostě trochu cvičit a inhalovat a všechno bude v pořádku, jenže jeho stav se neustále zhoršuje a nabalují se stále nové komplikace," vyprávěla před časem sedmadvacetiletá maminka Petra Čejkovská, která je se svým synem více než často v nemocnici.

Osud malého chlapce není lidem v jeho okolí lhostejný. Již dlouhou dobu se organizuje sbírka víček. Nyní navíc přátelé rodiny zrealizovali benefiční festival v černokosteleckém pivovaru. V současné době se již ví, které kapely potěší uši posluchačů, kteří svou návštěvou koncertu podpoří dobrou věc.

 V Kostelci 5. září od 18.00 hodin vystoupí všem známá kapela Wohnout. Těšit se však mohou také na rockové Agapepe, EMMA band, CZ Celé Znova nebo The Cell. Předprodej vstupenek na tuto dobročinnou akci začíná už 7. července.

 

Autor: Lucie Mašínová   Kompletní článek ZDE

AddThis Social Bookmark Button
Aktualizováno Středa, 25 Červen 2014 07:24
 

www.facebook.com/ceskobrodak

Mail: info@ceskobrodak.cz

GSM: 774 200 158

GSM: 739 749 197