Nechceme být součástí "heroinového trojúhelníku" a "narkotrasy", drogy a dealeři pryč z města!

Maxim - Bilancování 2014 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Bc. Metoděj Málek   

Bilancování 2014 - Charitativní sbírka Maxim Čejkovský

Vážení přátelé,

malý Maxim se narodil s nefunkčním tlustým střevem, špatným dýcháním, epilepsií a pohybovým omezením. Již v takto útlém věku absolvoval čtyři operace a jeho stav vyžaduje neustálou péči a dohled. 

 Z popudu občanského sdružení TJ Slavoj Český Brod, oddíl nohejbalu a našeho občanského sdružení Českobroďák, započala v prvním pololetí roku 2013 charitativní sbírka víček pro malého Maxima Čejkovského z Kostelce nad Černými Lesy. Snažili jsme se dát sbírce konkrétnější formu a zapojit tak do ní více lidí. V neposlední řadě větší medializace sbírky formou různých podpůrných akcí, jako turnaj v nohejbale a následné předání vybraného vstupného nebo finanční dar od Českobroďáka a mnoho dalších akcí. 

 Teď již k samotné sbírce víček… V průběhu roku se do sbírky zapojovalo více a více osob, státních institucí, spolků, sdružení a soukromých firem. Dnes můžeme říci, že máme více jak 30 sběrných míst a to nejenom v Českém Brodě a okolí, ale i v Praze a dalších koutech České republiky. Naše možnosti jsou však limitovány dopravou nasbíraných víček do našeho sběrného místa v Kostelci nad Černými Lesy. Za celý rok 2013 bylo odevzdáno recyklační firmě na sedm tun víček a to ještě máme velkou část připravenou k odvozu.

Jménem svým a celé rodiny Čejkovských Vám chci touto formou poděkovat, za vše co jste pro malého Maxima udělali. Ať již samotným sbíráním víček, materiálně nebo organizačně…Vám všem díky!!! Víčka sbírejte dále a pomozte tak dobré věci. Aktuální informace o sbírce můžete sledovat na webu http://ceskobrodak.cz/charitativni-sbirka-maxim 

Bc. Metoděj Málek 

místopředseda sdružení 

o.s. Českobroďák

 

AddThis Social Bookmark Button
Aktualizováno Pondělí, 20 Leden 2014 12:15
 

www.facebook.com/ceskobrodak

Mail: info@ceskobrodak.cz

GSM: 774 200 158

GSM: 739 749 197