Drogoví dealeři naučili hodně našich spoluobčanů mlsat perníček, jistě také znáte někoho závislého. Řekněme konečně STOP!

Každý může pomoci! PDF Tisk Email

Každý může pomoci… víčka pro Maxima

Malému Maximovi Čejkovskému jsou pouhé dva roky a absolvoval již čtyři operace. Narodil se s nefunkčním tlustým střevem, špatné dýchání, epilepsie a pohybové omezení. Dalším problémem bylo polykání, má zavedenou hadičku přímo do žaludku. Touto hadičkou přijímá speciální mléko obohacené o vitamíny, občas čaj. Při poslední operaci tracheotomii byla Maximovi zavedena další hadička do krku pro lepší dýchání. Chlapcův stav vyžaduje neustálou péči a dohled. Odsávání hlenů někdy probíhá i každých pět minut, aby se neudusil. V poslední řadě jsou netypické epileptické záchvaty, které přicházejí i několikrát denně. Rodiče by potřebovali pro Maxima pořídit několik přístrojů, které by jim alespoň trochu ulehčilo stávající situaci. Mezi ně patří: odsávačka hlenů, přenosný kyslík, polohovací matrace a další.

Proto jsme se rozhodli uspořádat sbírku víček od pet lahví. Tyto víčka následně odkoupí firma zabývající se recyklací plastů. Finanční prostředky budou použity na finančně nákladnou léčbu Maxima. Pokud chcete pomoci jinou formou, kontakty naleznete na webových stránkách Maxima (viz. odkaz níže). 

Tuto sbírku pořádá: TJ Slavoj Český Brod ve spolupráci s Českobroďákem a MŠ Liblice

Sběrná místa pro víčka: recepce Sportovní haly TJ Slavoj, I. ZŠ, II. ZŠ, MŠ Liblice a prodejna Sport Alena Vokáčová. Nově prodejna V + T mat Český Brod i Mukařov  a Praktická škola Český Brod.

Informační leták sbírky naleznete ZDE

Více informací o Maximovi naleznete na www.maximek.eu 

maxim1                 maxim2

AddThis Social Bookmark Button
Aktualizováno Pátek, 05 Duben 2013 22:42
 

www.facebook.com/ceskobrodak

Mail: info@ceskobrodak.cz

GSM: 774 200 158

GSM: 739 749 197